Summer Cart'ı satın almak için en iyi 10 neden

  1. 42 muhteşem ücretsiz tasarim
  2. Ücretsiz özel tasarım oluşturmak, kapsamlı Tasarım Editörü sistemi sayesinde
  3. Gelişmiş banner yönetimi, 30+ efektler
  4. 19 Türk sanal POS entegrasyonu
  5. 50 uluslararası ödeme modülü, 8 dilde, 39 para birimi ile uluslararası satışlar
  6. 10 + rakipsiz indirim ve pazarlama araçları
  7. Süper esnek ürün yönetimi
  8. Mükemmel arama motorları optimizasyonu (SEO)
  9. ERP sistemleri ile SOAP API entegrasyonu
  10. Ürün karşılaştırma siteleri ile XML entegrasyon

İstanbul Yenibosna’da yeni bir şübemizi açtık

Tarih: 2013-04-16

Değerli Summer Cart müşterimiz,

3 Nisan 2013 tarihinde İstanbul Avrupa yakasında yeni bir şübemizin açıldığını gururla ihbar etmekteyiz. Yeni ofisimiz Summer Cart Yazılım Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olan yavru şirketimizin kontrolü altında bulunmaktadır.

Summer Cart Yazılım, Bulgar şirketi olan ve Summer Cart çözümü yaratıcısı olan Mirçev İdeas şirketinin bir yarvu şirketidir. Şirketimizin başlıca amacı Türkiye’de bulunan tüketicilere satışlar gerçekleştirmek ve kendi önde gelen Summer Cart ürünü satış ağını geliştirmektir.

İstanbul’daki ofis son 4 yıl boyunca ana şirkette pazarlama yönetisici olarak calışan Mena Mirçeva hanım tarafından yönetilmektedir.
 

‘En sonunda bizim Türk müşterilerimizle karşılaştığımıza çok heyecanlıyız’ diye paylaşıyor Bayan Mirçeva.’Direk bir şübemizin olmamasına rağmen son yıllarda Türk ticaret firmaları ve ortaklarıyla çalıştık. Şimdilik Türkiye’de Summer Cart platformumuzdan çok memnun kalmış olan 200’den fazla müşterimiz var ve Türkiye’de şübemizin açılmasına büyük destek veriyorlar. Tam ürünümüze pozitif tepkileri hareketli türk pazarlarına girmemizin cesaretini sağlamaktadır. Bulgar müşterimize çok özen gösterip burada çok bir online mağazaları ağı kurmak için elimizden geleni yaparız. Ve unutmayalım ki amacımız en iyi olan yazılım kurmak ve onu müşterilerimize en uygun fiyatta satmaktır. Online mağazaları dalında teknolojik lideri olmayı, insanlara yararlı olmayı severiz. Türkiye’deki hedefimiz ve yolumuz belli – kalmış olan şey – çalışmaktır.’ diye konuştu Bayan Mirçeva.

 

Sohbet etmek isterseniz veya güzel bir Türk çayı beraber içmek isterseniz sizi bekleriz:

 

Nish İstanbul Plaza

Çobançeşme Sanayi Caddesi No:11

C Blok, Ofis 139, Kat 12

34196 Yenibosna

İstanbul

 

Tel 1: 0535 017 3106

Tel 2: 0538 465 5291

 

Mesai saatleri:

Pazartesi – Cuma

10.00 – 18.00